Jak pracujemePrvní schůzka

Probereme Vaše představy a požadavky. Vysvětlíme naši roli v průběhu celého projektu. Nastíníme časový horizont potřebný k dosažení  cíle.

První schůzka je nezávazná a zdarma.


Návrh

Na základě první schůzky připravíme cenovou nabídku a detailní rozpis našich služeb. Ve chvíli, kdy se domluvíme, začínáme pracovat. V závislosti na velikosti projektu následují další schůzky a konzultace, abychom přesně pochopili Vaše potřeby. Jak žijete, co děláte, kde to děláte, co Vás baví, co máte rádi... To vše nás zajímá, protože vytváříme ideální prostor pro Vás. Výsledkem naší spolupráce je studie interiéru - dispoziční řešení a vizualizace, podle kterých budete mít jasnou představu o tom, co jsme vymysleli.

 


Realizace

Návrhy se Vám líbí? Je čas je zhmotnit! Během této fáze zpracujeme veškerou potřebnou projektovou a výkresovou  dokumentaci, vybereme dodavatele, sestavíme položkový rozpočet a harmongram prací. Dodavatele koordinujeme, kontrolujeme termíny a kvalitu. Prostě se staráme o to, aby vše proběhlo a vypadalo tak, jak má. Nakonec společně vybereme doplňky a interiér doladíme do posledního detailu.Kontaktujte nás,,...to je ideální průběh spolupráce. 
Rádi Vám však pomůžeme i s dílčími změnami interiéru, od změny dispozičního řešení až po výběr interiérových doplňků.

 
Konzultace a poradenství

Návrh dispozičního řešení

Vizualizace

Projektová dokumentace

Realizace projektu

Autorský dohled při realizaci

 
 
Ceny jsou stanovené individuálně, podle konkrétního projektu. První schůzka je vždy zdarma a nezávazná.